100 dolar bozdurana 100 liralık yakıt bedava

Muş Bulanık'ta esnaf, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısına destek amacıyla 100 dolar bozdurup makbuzunu getirine 100 liralık yakıtı bir defaya mahsus ücretsiz veriyor

GİRİŞ 16.08.2018 15:40 GÜNCELLEME 16.08.2018 16:17
Bu Habere 9 Yorum Yapılmış

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısı üzerine başlatılan döviz bozdurma kampanyasına vatandaşların ve esnafın desteği artarak devam ediyor. 

Muş Bulanık'ta akaryakıt istasyonu sahibi Ercan Yılmaz iş yerinin camına "100 dolar bozdurana 100 liralık yakıt bedava" ve "dolarını boz ülkene sahip çık" yazılı döviz astı.

 

 

Ercan Yılmaz, Türkiye'ye yapılanın ekonomik darbe girişimi olduğunu söyledi. Bu darbeye karşı herkesin dik durması gerektiğini ifade eden Ercan Yılmaz şöyle konuştu:

"Herkes devletine sahip çıksın. Bunlar bize yapılan bir oyun ve darbedir. 15 Temmuz'da başaramadılar, gezi olaylarında başaramadılar, şu anda dolarla bizi yıldırmaya çalışıyorlar. Biz bu oyunu kabul etmiyoruz ve yılmayacağız. İnşallah gereken cevabı da vereceğiz. Türkiye'de tüm iş adamları bu kampanyayı yaptıktan sonra bunlar yerlerinde duracaklar. Devletimize sahip çıkmazsak Suriye ve diğer ülkeler gibi dağılıp paramparça olacağız. Kampanyada biz zarar edelim ama yine kazanacağız. Önemli olan devleti kazanmaktır."

ALIŞVERİŞ YAPANLARA DA İNDİRİM VAR

Aynı şirket bünyesindeki marketler zincirinin yetkilisi ve Ercan Yılmaz'ın oğlu Ömer Yılmaz da vatandaşları dolarını bozdurup ülkelerine sahip çıkmaya davet ederek, "Bu bir oyundur, ekonomik bir savaştır. 15 Temmuz'da bizi yenemedikleri gibi bu ekonomik savaşla da yenemeyecekler. Biz topyekun ülkemizin yanındayız. Ayrıca 10 dolarını bozup şirketimizin bünyesindeki marketlerimizde alışveriş yapan müşterilere de yüzde 10 indirim sözü veriyoruz" diye konuştu.

İstasyondan akaryakıt alan çiftçi Bilge Bulut ise "Doları da bozacağız bu oyunu da bozacağız. Çok güzel bir kampanya, herkese tavsiye ediyorum. Kampanyadan çok memnun kaldım. Duyarlılıklarından dolayı arkadaşlara teşekkür ediyorum" dedi.

ETİKETLER
benzin pompa
YAZDIR
YORUMLAR 9
 • Malkoçoğlu 8 ay önce Şikayet Et
  Arkadaşlar Biz Türkler Kürt kardeşlerimiz ile et ve tırnak gibiyiz. İster Muşlu, ister Edirneli, ister Samsunlu olsun. Vatanı ve milleti seven ve bu uğurda malını ve canını ortaya koyan herkes bizim kardeşimizdir. Küffara karşı tek yürek olacağız. Çakallara ülkemizi teslim etmeyeceğiz. Ey abd ve siyonizm uşakları canınız cehenneme. Biz Reisi seviyoruz. Reise selam olsun. Rabbim onlara güç ve kudret versin.
  Cevapla
 • salih oz 8 ay önce Şikayet Et
  milletimle gurur duyuyorum. bu millet yenilir mi hic bee. helal esnaf abimm
  Cevapla
 • sıradanvatandaş 8 ay önce Şikayet Et
  Muş insanını çok seviyorum. 4 yıl görev yaptım. Helal olsun.
  Cevapla
 • Dadaş 8 ay önce Şikayet Et
  Sizi Yaradana Gurban olayım Sizin gibi Vatan sevdalıları varken hiç kimse yıkamaz bizi.
  Cevapla
 • erdal 8 ay önce Şikayet Et
  Kaçak mazot satıyor dur sadece mazot ve lpg veriyordur oda dökme gaz dır.
  Cevapla
 • Dakotalı necmi. 8 ay önce Şikayet Et
  Senin gazını almak lazım.
  Cevapla
 • terbiyesiz 8 ay önce Şikayet Et
  erdal uza bilader burdan sana ekmek cikmaz:))
  Cevapla
 • babayiğit 8 ay önce Şikayet Et
  sen ne yapıyorsun ?
  Cevapla
 • Trtr 8 ay önce Şikayet Et
  Sen onu bunu boşver adam sonuçta cebinden veriyor sen ülkeniçin ne yapıyorsun eleştirmekten başka bildiğin ne var
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle