Bu işi yapana 3 bin lira maaş verecekler!

Osmaniye Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü (İşkur), İzmir Çiğli'de faaliyet gösteren Çamaltı Tuz İşletmesi'nde aylık 3 bin lira ücretle çalıştırılacak personel temini için başvuruları almaya başladı.

Bu işi yapana 3 bin lira maaş verecekler!
Bu işi yapana 3 bin lira maaş verecekler!
GİRİŞ 09.08.2018 14:29 GÜNCELLEME 10.08.2018 09:43
Bu Habere 6 Yorum Yapılmış

İzmir Çiğli'de faaliyet gösteren Çamaltı Tuz İşletmesi'ne personel temini için başvurular alınmaya başlandı. Emekliler de dahil 18 yaşını doldurmuş herkesin başvurabileceği iş için yapılacak mülakatlar, 14 Ağustos tarihinde saat 10.00'da İşkur Kadirli Hizmet Merkezi'nde; öğleden sonra saat 14.00'te ise Osmaniye İşkur hizmet binasında başlayacak. Yaklaşık 3 bin lira ücret alacak işçilerin 3 öğün yemekleri ile yatakhane masrafları iş yeri tarafından karşılanacak.

Osmaniye İşkur İl Müdürü Ahmet Altunkaynak, "Tuz toplama işinde 11 saat çalışacak işçiler günlük 100 lira; 9.5 saat çalışacak işçiler ise 86 lira ücret alacak. Bu ücretlere asgari geçim indirimi de dahil edilecek. Ayrıca işçilerin sigortaları da işveren tarafından yatırılacak."

 

 

İl Müdürü Altunkaynak, kent dışına çıkabilecek iş arayan vatandaşları, söz konusu işe başvurmaları için davet etti.

ETİKETLER
maaş İş Kur
YAZDIR
YORUMLAR 6
 • vatandaş 7 ay önce Şikayet Et
  Ben ziraat mühendisi olarak çalışıyorum fazla mesai ücreti alamıyorum ve aylık maaşı m 2500 yine de çok şükür diyorum 3 bin TL güzel para
  Cevapla
 • 2023 7 ay önce Şikayet Et
  Devletimiz çalışma saatine el atmalı. 8 saaten sonra insan beyni duruyor kalıp olarak işe devam ediyor dikkatsizlik başlıyor ve kaza bela ile karşılaşıyor. Avrupa standartı haftalık 35 saat veya 39 saat çalışmalı. Cuma ve cumartesi hafta sonu tatili olmalı. Pazar iş başı olmalı. Yani günleri müslüman ülke günlüğüne göre takvim ve saatler işlemeli.
  Cevapla
 • HAKKI HARAM OLSUN 7 ay önce Şikayet Et
  11 saat 100 adam çalıstırmaya calısırsanız tabiki izmirdeki iş için osmaniyede adam ararsınız.
  Cevapla
 • Ali 7 ay önce Şikayet Et
  Parasını fazladan veriyor. İşine geliyorsa gir gelmiyorsa girme. Atar gider yapmaya gerek yok
  Cevapla
 • şems 7 ay önce Şikayet Et
  İşine gelmiyorsa gitmeyeceksin kardeşim. sen kim oluyorsun da; ve ne hakkın var ki haram ediyorsun. Tembelliğe ve bedavacılığa alışmış bir millet olduk.
  Cevapla
 • Vatansever 7 ay önce Şikayet Et
  Keşke Ülkemizde her yerde böyle işler olsa.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle