Host - Hostes maaşları kaç TL? 2018 kabin memuru maaşları..

Host-Hostes diğer adıyla kabin memuru maaşları, bu mesleği merak eden ve ilgi duyanların en çok merak ettiği sorular arasında yer alıyor. Peki 2018 Hostes-Host kabin memuru maaşları kaç TL?

Host - Hostes maaşları kaç TL? 2018 kabin memuru maaşları..
Host - Hostes maaşları kaç TL? 2018 kabin memuru maaşları..
GİRİŞ 08.10.2018 09:53 GÜNCELLEME 08.10.2018 09:53
Bu Habere 6 Yorum Yapılmış

Kabin memuru diğer bilinen ismi ile host-hostes olmak isteyen veya bu mesleğe ilgi duyanların en çok merak ettiği konular arasında maaşları yer alıyor. Ulaşım sektörünün öncüsü hava yolu şirketleri ve giderek artan istihdam alanlarından ötürü, kabin memurluğu pozisyonu için alımlar da aynı orantıda artmaktadır. Bu sayede günümüzde en çok ilgi gören meslekleri haline gelmiştir. Biz de haber7.com olarak sizler için 2018 kabin memuru (Host-Hostes) maaşlarını paylaşıyoruz. İşte detaylar...

2018 KABİN MEMURU MAAŞLARI KAÇ TL?

2018 yılı itibari ile hostes-host maaşları firmalara göre değişkenlik göstermekle beraber göreve yeni başlayan kabin memuru maaşı 4 - 5 bin lira civarındadır. Bu süre 5 yıllık deneyime çıktığında 8 - 9 bin liraları bulmaktadır. Fakat bu tutarlara extra seferler veya extra ücretler dahil değildir. Vermiş olduğumuz fiyatlar ortalama ücretler olup firmalara göre değişkenlik gösterebilir.

YORUMLAR 6
 • Tebrikler. 1 ay önce Şikayet Et
  Maaşları böyle ortalıkta paylaştınız. Gecenin bir vakti uçuşu biten pilotlar, hostesler evlerine araçlarıyla gidemiyor. Sayenizde gaspcilarin hedefi oldular. Araçlara çarpıp gasplar başladı.
  Cevapla
 • m m 2 ay önce Şikayet Et
  uçak biletini turuzim şirketlerinden aldığımız zaman fatura vermiyorlar ... hepside aynı
  Cevapla
 • Berat 2 ay önce Şikayet Et
  Hakediyorlar herkes keşke hakkını alsa kolay değil beyler ayda 100 saat havada geçirmek üstelik türkmilleti gibi bi milletle ugrasıyorlar. Allah sabır versin
  Cevapla
 • Zafer mergen 2 ay önce Şikayet Et
  Bu maaşlar sadece Türkhavayolları personeli için geçerli olduğunu düşünüyorum. Benim eşim 16 yıldır onurair de çalışıyor 2500 civarı alıyor. Diğer özel firmalarda farklı değil.
  Cevapla
 • İbrahim 2 ay önce Şikayet Et
  Çok gerekli bir cevap, teşekkür ederim
  Cevapla
 • İsmi Lazım Değil 2 ay önce Şikayet Et
  Ayıp değil mi maaşları herkese açıklıyorsunuz kime ne kim nekadar almış ?
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle