Koç alana dana bedava!

Manisa’da kurulan kurban pazarında bir üretici, müşteri çekebilmek adına ilginç bir promosyon başlattı.

Koç alana dana bedava!
Koç alana dana bedava!
GİRİŞ 28.08.2017 15:49 GÜNCELLEME 28.08.2017 16:21
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

115 kiloluk koçu 16 bin liraya satışa çıkaran üretici koçun hediyesi olarak ise bir ton ağırlığında 2,5 yaşındaki simental cinsi danayı veriyor.

Kurban Bayramı’na sayılı günler kala hayvan pazarları beklediği hareketliliği bulamazken, Manisa Ticaret Borsası Canlı Hayvan Borsasında kurulan Manisa Kurban Pazarı’nda üreticiler satış yapabilmek için ilginç yöntemlere başvuruyor. Bir tonluk pazarın en ağır kurbanlıklarından biri olan simantel cinsi danasını satabilmek için yanında koç hediyesi veren üretici Tahir Kayalı, Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer’in tavsiyesine uyarak koçu alana danayı hediye edeceğini açıkladı.

KOÇUN FİYATI 16 BİN TL

Kayalı Çiftliğinin sahibi hayvan üreticisi Tahir Kayalı, “Güzel bir danamız var. Bu danamızı alacak olan arkadaşlarımıza koçumuzu hediye vereceğiz. Aslında koçu alana dana hediye. Koçun fiyatı 16 bin TL, dana da yanında hediye. Danamız bir ton ağırlığında ve 2,5 yaşında. Koçumuz da ortalama 115 kilo merinos cinsidir, yağsızdır, çok güzeldir, bunlar da kendi üretimimiz” dedi.

KAYNAK: İHA
ETİKETLER
koyun kurban pazarı
YAZDIR
YORUMLAR 1
  • mevlanatorunu 1 yıl önce Şikayet Et
    et fiyati 30 liraya gelir güzel fiyat pahalı degil
    Cevapla