Ülker'den 375 milyon dolarlık imza

Gıda üreticisi Ülker 375 milyon dolar tutarında üç yıl vadeli sendikasyon kredisi imzaladı.

Ülker'den 375 milyon dolarlık imza
Ülker'den 375 milyon dolarlık imza
GİRİŞ 21.04.2017 15:56 GÜNCELLEME 21.04.2017 15:56

Thomson Reuters servislerinden IFR'da yer alan habere göre, 166 milyon dolar ve 196.9 milyon euro tutarında iki dilimden oluşan kredinin bir kısmı bu yıl vadesi dolan başka bir krediyi yeniden finanse etmek için kullanılacak. Kalanı ise şirketin faaliyetleri ve bölgedeki yatırımlarda kullanılacak.

Sendikasyona katılan bankalar Bank of America Merrill Lynch, Barclays, HSBC, ING, Intesa Sanpaolo, JP Morgan, Mediobanca, Rabobank, Societe Generale, Standard Chartered, SMBC ve UniCredit oldu.

Ülker daha önce Kasım 2014 yılında üç yıl vadeli 550 milyon dolar tutarında sendikasyon temin etmişti. Faizi Libor/Euribor artı 275 baz puan olan bu sendikasyon 284.5 milyon dolar ve 211.8 milyon euroluk iki dilimden oluşuyordu.

YAZDIR
YORUMLAR 7
 • fukara 1 yıl önce Şikayet Et
  hiç bir zaman fabrikasyon ürün almayın.doğal olun doğal yaşayın.karunlaştırmayın hasanı da hansı da sonra başedemiyorsunuz.azıyor ve sapıyorlar.sonra başlıyoruz ambargolar vesair...
  Cevapla
 • Taha 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu bankalar herkesle is yapmaz ya siyonisler le is yapar yada bunun arkasında ali cengiz oyunu çıkar
  Cevapla
 • tam isabet 1 yıl önce Şikayet Et
  benim için bitmiştir reklamindan ne olduğunu anladık.
  Cevapla
 • Salih 1 yıl önce Şikayet Et
  Tehlikeli bankalar!!
  Cevapla
 • Mehmet 1 yıl önce Şikayet Et
  1 nisandan sonra bu şahsın gurubu ile ilgili tüm ürünleri kullanmaktan vazgeçtim. Siz sanki o reklam hiç yapılmamış gibi hala şirketlerinin reklamını yapmaya devam ediyorsunuz. Dalga mı geçiliyor ?
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle