Bakan açıkladı! Yıpranma payı...

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, kamu görevlilerine yıpranma payı hakkında çalışma yapıldığını söyledi.

 • GİRİŞ18.03.2017 10:56
 • GÜNCELLEME18.03.2017 11:32
Bakan açıkladı! Yıpranma payı...

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, yıpranma hakkının genişletilmesi için bir çalışma olup olmadığı sorusu üzerine açıklama yaptı.

Bakan Müezzinoğlu, "Kurum bünyesinde oluşturulan komisyon tarafından kamu görevlilerinden kimlerin hangi şartlarda ve süreyle fiili hizmet süresi zammından yararlandırılacağı hususu yeniden değerlendirilmektedir" dedi.

ANKA

Yorumlar33

 • gezdimmgördüm. 9 ay önce Şikayet Et
  asker polisten alın herkese verin.sağlıkçılara da vermeyin. Asker polis sağlıkçıdanbaşka herkesin hakkı.
  Cevapla
 • ibrahim istanbul 10 ay önce Şikayet Et
  emniyet teskilatin da sesini duyun yav el insaf istanbul.ankara personeli koleden farksiz boyle bir calisma sarti dunyanin neresinde var birakin turkiyeyi. hic bir sosyal hayatimiz yok izin yok tatil yok...bari mesai ucretimizi verin hic yoksa.
  Cevapla Toplam 3 beğeni
 • misafir 10 ay önce Şikayet Et
  Yıprattıgın eyt liler sözleşmeliler işçiler esnaflar ne olacak
  Cevapla
 • Vatandaş Rıza. 10 ay önce Şikayet Et
  Merhabalar ...Yahu bizler yerüstün de çalışan Kömür Madencileriyiz.Kışın karda çamurda ayazda çalışıp tozu toprağı çileyi çekenler biziz her yıl sırf bizim çalıştığımız iş yeri ülkeye 200,000 Ton katmadeğer sağlıyor nu olur duyun artık sesimizi burada 60 Yaşına kadar kimse çalışamaz çok emek yoğun bir iş ....Hakkımız olan yıpranmayı istiyoruz ....Saygılarımla...
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Öğretmen 10 ay önce Şikayet Et
  Yıpranma bizede verilmeli. Evde bir çocuk okulda onlarcası. Yıpranma neymiş bir sene öğretmenlik yapan anlar. 50 den sonra çok azının gücü kalıyor. Öğrencilere verimli olunamıyor.18 yillik öğretmen..
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
Sonraki Haber